Програма и резултати – Редовен сезон 2016

1. кръг (март)

МачСтадионРезултат
Четвъртък, 24. март
Карлтън Блус – Ричмънд ТайгърсMCG 92:83
Събота, 26. март
Мелбърн Димънс – Грейтър Уестърн Сидни Джайънтс
MCG
 
Голд Коуст Сънс – Есендън Бомбърс
MS
 
Норт Мелбърн Кенгаруус – Аделейд Кроус
ES
 
Сидни Суонс – Колингууд Магпайс
SCG
 
Неделя, 27. март
Уестърн Булдогс – Фриментъл Докърс
ES
 
Порт Аделейд – Сейнт Килда Сейнтс
AO
 
Уест Коуст Ийгълс – Бризбън Лайънс
DS 
Понеделник, 6. април
Джийлонг Кетс – Хоуторн Хоукс
MCG
 

2. кръг (април)

МачСтадионРезултат
Петък, 01. Април
Колингууд – Ричмънд
MCG
 
Събота, 02. Април
Аделейд – Порт Аделейд
AO
 
Есендън – Мелбърн
MCG 
Бризбън – Норт Мелбърн
GAB 
Ст. Килда – У. Булдогс
ES 
Фримнтъл – Голд Коуст
DS 
Неделя, 03. април
ГУСидни – Джийлонг
MO 
Хоуторн – Уест Коуст
MCG 
Карлтън – Сидни
ES 

3. кръг

МачСтадионРезултат
Петък, 08. април
Порт Аделейд – Есендън
AO 
Събота, 09. Април
Ст. Килда – Колингууд
MCG 
Ричмънд – Аделейд
ES 
Сидни – ГУСидни
SCG 
Голд Коуст – Карлтън
MS 
Уест Коуст – Фриментъл
DS 
Неделя, 10. април
Норт Мелбърн – Мелбърн
BA 
У. Булдогс – Хоуторн
ES 
Джийлонг – Бризбън
SS 

 4. кръг

МачСтадионРезултат
Петък, 15. април
Уест Коуст – Ричънд
DS 
Събота, 16. Април
Есендън – Джийлонг
MCG 
Хоуторн – Ст. Килда
AU 
Бризбън – Голд Коуст
GAB 
Карлтън – У. Булдогс
ES 
Аделейд – Сидни
AO 
Неделя, 17. април
ГУСидни – Порт Аделейд
MO 
Колингууд – Мелбърн
MCG 
Норт Мелбърн – Фриментъл
ES 

5. кръг

МачСтадионРезултат
Петък, 22. април
Хоуторн – Аделейд
MCG 
Събота, 23. април
Сидни – Уест Коуст
SCG 
Голд Коуст – Норт Мелбърн
MS 
У. Булдогс – Бризбън
ES 
Порт Аделейд – Джийлонг
AO 
Неделя, 24. април
Ст. Килда – ГУСидни
ES 
Фриментъл – Карлтън
DS 
Мелбърн – Ричмънд
MCG 
Понеделник, 25. април
Колингууд – Есендън
MCG 

6. кръг (май)

МачСтадионРезултат
Петък, 29. април
Норт Мелбърн – У. Булдогс
ES 
Събота, 30. април
Мелбърн – Ст. Килда
ES 
Аделейд – Фриментъл
AO 
ГУСидни – Хоуторн
SPO 
Ричмънд – Порт Аделейд
MCG 
Джийлонг – Голд Коуст
SS 
Неделя, 01. май
Бризбън – Сидни
GAB 
Карлтън – Есендън
MCG 
Уест Коуст – Колингууд
DS 

7. кръг

МачСтадионРезултат
Петък, 06. май
Ричмънд – Хоуторн
MCG 
Събота, 07. май
Колингууд – Карлтън
MCG 
Джийлонг – Уест Коуст
SS 
Сидни – Есендън
SCG
Голд Коуст – Мелбърн
MS
У. Булдогс – Аделейд
ES
Фриментъл – ГУСидни
DS
Неделя, 08. май
Ст. Килда – Норт Мелбърн
ES
Порт Аделейд – Бризбън
AO 

8. кръг

МачСтадионРезултат
Петък, 13. май
Аделейд – Джийлонг
AO 
Събота, 14. май
Есендън – Норт Мелбърн
ES
Хоуторн – Фриментъл
AU
ГУСидни – Голд Коуст
SPO 
Бризбън – Колингууд
GAB 
Ричмънд – Сидни
MCG 
Неделя, 15. май
Карлтън – Порт Аделейд
ES
Мелбърн – У. Булдогс
MCG 
Уест Коуст – Ст. Килда
DS 

9. кръг

МачСтадионРезултат
Петък, 20. май
Хоуторн – Сидни
MCG 
Събота, 21. май
Колингууд – Джийлонг
MCG 
Голд Коуст – Аделейд
MS 
Порт Аделед – Уест Коуст
AO
Норт Мелбърн – Карлтън
ES 
Фриментъл – Ричмънд
DS
Неделя, 22. май
Мелбърн – Бризбън
MCG 
ГУСидни – У. Булдогс
MCG 
Ст. Килда – Есендън
ES 

10. кръг

МачСтадионРезултат
Петък, 27. май
Сидни – Норт Мелбърн
SCG
 
Събота, 28. май
Бризбън – Хоуторн
GAB
 
Мелбърн – Порт Аделейд
TP
 
Ст. Килда – Фриментъл
ES
 
Есендън – Ричмънд
MCG
 
Аделейд – ГУСидни
AO
 
Неделя, 29. май
Карлтън – Джийлонг
ES
 
Колингууд – У. Булдогс
MCG
 
Уест Коуст – Голд Коуст
DS  

11. кръг (юни)

МачСтадионРезултат
Петък, 03. юни
Норт Мелбърн – Ричмънд
BA 
Събота, 04. юни
Хоуторн – Мелбърн
MCG 
Карлтън – Бризбън
ES 
Джийлонг – ГУСидни
SS 
Голд Коуст – Сидни
MS
Фриментъл – Есендън
DS 
Неделя, 05. юни
Колингууд – Порт Аделейд
MCG
У. Булдогс – Уест Коуст
ES 
Аделейд – Ст. Килда
AO 

12. кръг

МачСтадионРезултат
Петък, 10. юни
Есендън – Хоуторн
ES 
Събота, 11. юни
Порт Аделейд – У. Булдогс
AO 
Бризбън – Фриментъл
GAB 
Джийлонг – Норт Мелбърн
ES 
Уест Коуст – Аделейд
DS 
Неделя, 12. юни
Ст. Килда – Карлтън
ES 
Ричмънд – Сидни
MCG 
ГУСидни – Сидни
SPO 
Понеделник, 13. юни
Мелбърн – Колингууд
MCG 

13. кръг

МачСтадионРезултат
Петък, 17. юни
Норт Мелбърн – Хоуторн
ES 
Събота, 18. юни
Бризбън – Уест Коуст
GAB 
Фриментъл – Порт Аделейд
DS 
У. Булдогс – Джийлонг
ES 
Неделя, 28. юни
Сидни – Мелбърн
SCG 
Есендън – ГУСидни
ES 
ПОЧИВАТ: Аделейд, Голд Коуст, Ричмънд, Ст. Килда, Карлтън, Колингууд

14. кръг

МачСтадионРезултат
Четвъртък, 23. юни
Аделейд – Норт Мелбърн
AO 
Петък, 24. юни
Колингууд – Фриментъл
MCG 
Събота, 25. юни
Ричмънд – Бризбън
MCG 
ГУСидни – Карлтън
SPO 
Ст. Килда – Джийлонг
ES 
Неделя, 26. юни
Хоуторн – Голд Коуст
AU 
ПОЧИВАТ: Порт Аделейд, У. Булдогс, Уест Коуст, Сидни, Есендън, Мелбърн

15. кръг (юли)

МачСтадионРезултат
Четвъртък, 30. юни
Уест Коуст – Есендън
DS 
Петък, 01. юли
Порт Аделейд – Ричмънд
AO 
Събота, 02. юли
Голд Коуст – Ст. Килда
MS 
Сидни – У. Булдогс
SCG 
Карлтън – Колингууд
MCG 
Неделя, 03. юли
Мелбърн – Аделейд
MCG 
ПОЧИВАТ: Норт Мелбърн, ГУСидни, Бризбън, Фриментъл, Джийлонг, Хоуторн

16. кръг

МачСтадионРезултат
Четвъртък, 07. юли
Порт Аделейд – Хоуторн
AO 
Петък, 08. юли
Джийлонг – Сидни
SS 
Събота, 09. юли
ГУСидни – Колингууд
SPO 
Голд Коуст – Бризбън
MS 
У. Булдогс – Ричмънд
ES
Мелбърн – Фриментъл
TIO 
Неделя, 10. юли
Карлтън – Аделейд
MCG 
Уест Коуст – Норт Мелбърн
DS 
Есендън – Ст. Килда
ES 

17. кръг

МачСтадионРезултат
Четвъртък, 14. юли
Сидни – Хоуторн
SCG 
Петък, 15. юли
Фриментъл – Джийлонг
DS 
Събота, 16. юли
Ричмънд – Есендън
MCG 
Норт Мелбърн – Порт Аделейд
ES 
У. Булдогс – Голд Коуст
CS
Аделейд – Колингууд
AO 
Неделя, 17. юли
Карлтън – Уест Коуст
MCG 
Ст. Килда – Мелбърн
ES 
Бризбън – ГУСидни
GAB 

18. кръг

МачСтадионРезултат
Петък, 22. юли
Колингууд – Норт Мелбърн
ES 
Събота, 23. юли
Сидни – Карлтън
SCG 
Голд Коуст – Фриментъл
MS
Уест Коуст – Мелбърн
DS
У. Булдогс – Ст. Килда
ES 
Джийлонг – Аделейд
SS 
Неделя, 24. юли
Есендън – Бризбън
ES 
Хоуторн – Ричмънд
MCG 
Порт Аделейд – ГУСидни
AO 

19. кръг

МачСтадионРезултат
Петък, 29. юли
Джийлонг – У. Булдогс
SS 
Събота, 30. юли
ГУСидни – Ричмънд
MO 
Хоуторн – Карлтън
AU
Колингууд – Уест Коуст
MCG 
Бризбън – Порт Аделейд
GAB 
Норт Мелбърн – Ст. Килда
ES 
Неделя, 31. юли
Мелбърн – Голд Коуст
MCG
Фриментъл – Сидни
DS 
Аделейд – Есендън
AO 

20. кръг (август)

МачСтадионРезултат
Петък, 05. август
Ричмънд – Колингууд
MCG 
Събота, 06. август
Сидни – Порт Аделейд
SCG 
Мелбърн – Хоуторн
MCG 
Голд Коуст – ГУСидни
MS 
У. Булдогс – Норт Мелбънр
ES 
Аделейд – Бризбън
AO 
Неделя, 07. август
Карлтън – Ст. Килда
MCG 
Джийлонг – Есендън
ES 
Фриментъл – Уест Коуст
DS 

21. кръг

МачСтадионРезултат
Петък, 12. август
У. Булдогс – Колингууд
ES 
Събота, 13. август
Бризбън – Карлтън
GAB 
Хоуторн – Норт Мелбърн
MCG 
ГУСидни – Уест Коуст
SPO 
Ст. Килда – Сидни
ES 
Порт Аделейд – Мелбърн
AO 
Неделя, 14. август
Есендън – Голд Коуст
ES 
Ричмънд – Джийлонг
MCG 
Фриментъл – Аделейд
DS 

22. кръг

МачСтадионРезултат
Петък, 19. август
Уест Коуст – Хоуторн
DS 
Събота, 20. август
Норт Мелбърн – Сидни
BA 
Ричмънд – Ст. Килда
MCG 
ГУСидни – Фриментъл
SPO
Колингууд – Голд Коуст
ES 
Порт Аделейд – Аделейд
АО 
Неделя, 21. август
Карлтън – Мелбърн
MCG
Бризбън – Джийлонг
GAB 
Есендън – У. Булдогс
ES 

23. кръг

МачСтадионРезултат
Датите предстои да бъдат уточнени
Хоуторн – Колингуу
MCG 
Ст. Килда – Бризбън
ES 
Есендън – Карлтън
MCG 
Голд Коуст – Порт Аделейд
MS 
Сидни – Ричмънд
SCG 
Норт Мелбърн – ГУСидни
ES 
Джийлонг – Мелбърн
SS 
Аделейд – Уест Коуст
AO 
Фриментъл – У. Булдогс
DS 

Легенда:
ANZ – ANZ Стейдиъм; AO – Аделейд Овал; AU – Аурора Стейдиъм; BA – Блъндстоун Арина; CS – Казалис Стейдиъм; ES – Етихад Стейдиъм; GAB – Дъ Габа; MCG – Мелбърн крикет граунд; MS – Метрикън Стейдиъм; DS – Домейн Стейдиъм; SCG – Сидни крикет граунд; MO – Манюка Овал; SPO – Спотлес Стейдиъм; SS – Симъндс Стейдиъм; TIO – TIO Стейдиъм; TP – Трийгър Парк; WS – Уестпак Стейдиъм